fbpx
dla ciała,  oczyszczanie organizmu,  przepisy,  przepisy lecznicze,  soki,  zdrowie

Jak oczyścić krew i limfę ze związków radioaktywnych i toksycznych ?

Układ naczyń chłonnych jest jednym z najważniejszych systemów w naszym organizmie i jeśli tylko dobrze funkcjonuje pozwala nam cieszyć się dobrym zdrowiem przez lata.

Zanieczyszczony układ limfatyczny powoduje, że czujemy się zmęczeni, rozbici, bolą stawy, głowa, zatoki, mamy zaburzenia trawienia, pojawia się cellulit.

Płyn, który krąży w układzie chłonnym to limfa, która chroni nasze komórki przed bakteriami i dostarcza niezbędnych składników odżywczych.

My na zanieczyszczenia i toksyny jesteśmy narażeni niemal na okrągło. Powietrze, woda, nawozy, chemiczne dodatki, nie wspomnę o używkach: alkohol, papierosy a i coś więcej. Wszystko to kumuluje się i zaczyna blokować układ limfatyczny a my czujemy się coraz gorzej.

Rozwiązaniem sytuacji jest oczyszczenie zarówno krwi jak i limfy.

Poniżej przedstawiam Wam skuteczny sposób na dokonanie takiego detoksu. Poza oczyszczeniem uzupełnicie poziom witaminy C w organizmie, której niedobór obserwuje się u każdego człowieka.

Kurację przeprowadza się przez trzy dni. Polega ona na tym, że nie je się nic poza pomarańczami i grejpfrutami i wypija 2 litry mieszanki soków. Sok należy przygotować codziennie świeży.

Składniki na mieszankę na 1 dzień :

900 g soku z grejpfrutów

900 g soku z pomarańczy

200 g soku z cytryn

200 g wody destylowanej

Twój dzień powinien wyglądać tak :

Rano na czczo wypij 1 łyżkę stołową gorzkiej soli (epsom) rozpuszczonej w szklance ciepłej wody. Sól ta działa przeczyszczająco ale w taki sposób, że z zatrutej krwi wypłukuje toksyny. Tym sposobem zanieczyszczenia wędrują do jelit a następnie w drodze przeczyszczenia zostają wydalone. Ponieważ taka sytuacja powoduje odwodnienie organizmu, konieczne jest wypijanie 2 litrów soków codziennie. Mieszanka jest szybko wchłaniana przez organizm i niweluje straty.

Po wypiciu wody z solą ubierz się ciepło i pij co 30 minut mieszankę soków, za kazdym razem po 100 ml dopóki jej nie skończysz. Jeśli zgłodniejesz jedz pomarańcze i grejpfruty i pamiętaj, że nic innego nie możesz. Podczas tej kuracji możesz silnie się pocić, jeśli to nastąpi, nie denerwuj się, to normalny objaw – z potem organizm również wyrzuca toksyny.

Na drugi i trzeci dzień postępuj dokładnie tak samo.

Jak widać kuracja nie jest skomplikowana, ale najlepiej oczywiście przeprowadzić ją w dniach wolnych od pracy.

.

Źródło: „Droga do zdrowia” Michał Tombak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge