fbpx

O mnie

Witam Was kochani na moim blogu !

Mam na imię Ewelina i to właśnie ja siedzę po drugiej stronie lustra 🙂

 

Gruby kawałek czasu temu, nie pamiętam już co mnie tknęło, zaczęłam się interesować odżywianiem i jego wpływem na zdrowie. Im bardziej zagłębiałam się w ten temat, tym bardziej dostrzegałam kolosalne błędy, jakie większość popełnia zasiadając codziennie do śniadania, obiadu czy kolacji i jaką tym sposobem wyrządza sobie krzywdę, sądząc jednocześnie, że bardzo dobrze się odżywia. Mnie samej trudno było uwierzyć w niektóre fakty – bądź co bądź poparte badaniami naukowymi – dopóki nie przegryzłam tej wiedzy, dopóki nie uzyskałam potwierdzenia z innego pewnego źródła. Byłam wręcz przerażona jak bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie mają produkty, które spożywamy niemalże codziennie, a z drugiej strony jak inne z nich mogą wpłynąć na uzdrowienie naszego ciała wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Zaczęłam kupować tony książek, jeździć na wykłady znanych naukowców czy lekarzy badających tę tematykę, oglądać filmy pokazujące jak bardzo jesteśmy zmanipulowani przez przemysł spożywczy, farmaceutyczny czy medyczny i z dnia na dzień sama zaczęłam zmieniać styl swojego życia. W tym czasie przybywało mi wiedzy nie tylko teoretycznej, ale i praktycznej gdyż wszystko, o czym się dowiadywałam testowałam na własnej, mojej rodziny i najbliższych znajomych skórze.

W międzyczasie ukończyłam studia podyplomowe z dietetyki, zaczęłam rozpisywać diety najpierw znajomym – odchudzające, oczyszczające, w jednostkach chorobowych i czekałam cierpliwie na efekty. Kiedy okazało się, że kilogramów ubywa, dolegliwości mijają, samopoczucie się poprawia, kondycja i wydolność organizmu wzrasta, zaczęłam robić to zawodowo. Wszystkie diety układam sama, nie pomaga mi w tym żaden program. Dania, które zawieram w dietach komponuję i zjadam najpierw ja, abym miała pewność, że to nie tylko zjadliwe, ale i pyszne 🙂 

Po latach pracy i doświadczeń moja wiedza stała się na tyle ogromna i wartościowa, że postanowiłam podzielić się nią również w książce, którą możecie zakupić KLIKAJĄC TUTAJ.  Zachęcam gorąco do lektury i mam nadzieję, że nie jedno z Was znajdzie dla siebie przydatne informacje, wprowadzi je w swoje życie i z uśmiechem na ustach zobaczy, że jest to najlepszy prezent, jaki można podarować sobie i swojemu ciału. Będę szczęśliwa mogąc pomóc, szczególnie osobom, które przeszły cały szereg diet i nie widzą efektów, jak również tym, którzy zmagają się z jakimiś dolegliwościami chorobowymi.

Postanowiła również, że nie będę zaśmiecać tego bloga żadnymi reklamami, że nie będę Wam przeszkadzać w lekturze i mimo kuszących ofert stoję przy swoim. Utrzymuję tę stronę z własnej kieszeni, zatem jeśli uważasz, że to, co robię jest dobre i przydatne to proszę wesprzyj moją działalność wpłacając choćby niewielką kwotę na nr konta:

98 1240 1402 1111 0010 9207 5136 w tytule wystarczy, że wpiszesz: „wpłata”. Nie martw się, odprowadzam uczciwie podatki 🙂

Z gorącymi pozdrowieniami

Ewelina

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge