fbpx
oczyszczanie organizmu,  oleje,  przepisy lecznicze,  zdrowie,  zdrowie w płynie

Tym napojem oczyścisz wątrobę z toksyn

Wątroba to jeden z najważniejszych organów w naszym ciele. Spełnia ona bardzo ważną rolę między innymi oczyszczania organizmu z toksyn. Wyrzuca wszystko to co jest nam niepotrzebne. Niestety kiedy wątroba choruje ten proces zostaje zachwiany i cierpi na nim cały czas organizm.

Powoduje to serię innych następstw, które dają takie oto objawy:

– brak energii

– migreny, częste bóle głowy

– bóle mięśni

– problemy z trawieniem

– bezsenność

– wypryski

– choroby autoimmunologiczne

– alergie

– candida

– brzydki oddech

– nadwaga

– cukrzyca

– wysokie ciśnienie krwi

– zaparcia

– kłopoty z pęcherzykiem żółciowym

Jeśli któreś z powyższych objawów dotyczą Ciebie musisz zastanowić się czy aby przypadkiem Twoja wątroba nie „obrosła” toksynami.

oliwa-cytryna

Jeśli tak właśnie jest możesz spróbować następującego napoju, który doskonale wątrobę z tych toksyn oczyści, ale jednocześnie pamiętaj, że taki napój to nie wszystko ….. Nie sprawdzi się system kiedy zjesz hamburgera i popijesz go owym napojem 🙂 Wprowadzenie odpowiedniej diety to podstawa.

Oto przepis:

Potrzeba Ci będzie cytryna i organiczna (ekologiczna), tłoczona na zimno oliwa z oliwek. Cytryna oczywiście również najlepiej gdyby była ekologiczna.

Wymieszaj sok z połowy cytryny z 2 łyżkami oliwy z oliwek i wypij. Pij taki napój codziennie do momentu kiedy nie poczujesz się dobrze.

Dla bardziej ambitnych i wytrwałych polecam bardziej zaawansowaną kurację oczyszczającą wątrobę zawartą w moim innym artykule, który możecie przejrzeć TUTAJ

 

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge