fbpx
choroby,  oczyszczanie organizmu,  rośliny lecznicze,  zioła

Skuteczny sposób na wyeliminowanie pasożytów z organizmu

Według niektórych ekspertów do spraw zdrowia problem pasożytów dotyczy 80 % społeczeństwa. Jest to ogromna liczba biorąc pod uwagę fakt, że pasożyty wyrządzają więcej szkód i zabijają więcej ludzi niż nawet rak. Prawdopodobnie połowa populacji świata jest zainfekowana pasożytami takimi jak glisty, tęgoryjce czy włosogłówki. Część z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, że je ma. Nie każdemu przyjdzie do głowy, żeby od tak iść sobie zrobić badania, a znów nie u wszystkich którzy na badanie się zdecydują pasożyt zostanie wykryty. Niestety, ale laboratoria są w stanie wykryć 40 do 50 rodzajów pasożytów, a jest ich tysiące. Inna sprawa jest taka, że badanie pobiera się z kału, a wiele pasożytów nawet nie żyje w układzie trawiennym.

Problemy typu dyskomfort w jelitach, bóle pleców, problemy ze wzrokiem czy zaburzenia emocjonalne większość ludzi nawet nie łączy z pasożytami, a mogą one właśnie takie dolegliwości powodować. Z pasożytami możemy żyć lata i nie mieć o tym pojęcia. Ból w stawach, zatwardzenie, nerwowe tiki również mogą mieć z nimi związek.

Pasożyty mogą pochodzić z różnych źródeł. Wystarczy, że wyjdziesz na dwór i możesz wrócić z pasożytem, wystarczy, że zjesz cokolwiek bez mycia rąk. Aby uniknąć zakażenia musiałbyś żyć w mega sterylnym środowisku, a jest to niemożliwe.

No ale na szczęście mamy leki występujące w naturze, które zabiją wszystkie pasożyty i złożone przez nie jaja. W przeciwieństwie do tych wyprodukowanych w fabryce nie mają żadnych skutków ubocznych !

Są to:

  • łupiny czarnego orzecha
  • piołun
  • goździki

Łupiny orzecha i piołun zabijają dorosłe osobniki pasożytnicze, natomiast goździki zabijają jaja. Łupiny orzecha to najlepszy naturalny lek przeciwpasożytniczy, można go dostać i spożywać w postaci wyciągu.

Piołun znów jest bardzo gorzki i dobrze jest go łykać w tabletkach. Można kupić sobie to zioło luzem i samemu zapakować w kapsułki. Jeśli gorycz Ci nie przeszkadza, to i napar możesz sobie pić. Goździki natomiast najlepiej kupić w całości i samemu mielić, gdyż te gotowe zmielone na półkach sklepowych leżące po kilka miesięcy niestety ale nie posiadają już związków chemicznych zabijających pasożyty. W internecie dostępne są również produkty przygotowane ze wszystkich trzech ziół w jednym preparacie, np. w postaci ekstraktu.

Zażywając te zioła można pozbyć się pasożytów już nawet w ciągu tygodnia, jednak kurację lepiej stosować dłużej, chociaż 3 tygodnie. W zasadzie można ją

przeciągnąć do nawet 3 miesięcy. Takie leczenie mogą śmiało przejść również dzieci. Należy tylko odpowiednio dostosować dawkę.

Ponieważ na pasożyty jesteśmy narażeni na okrągło i zewsząd: od innych ludzi, od zwierząt, z jedzenia czy z picia należałoby i można przeprowadzać sobie oczyszczanie wymienionymi ziołami dwa razy w roku profilaktycznie.

Jeśli spodobał Ci się artykuł będzie mi miło jak go polubisz 🙂

.

Źródło: „Naturalny detoks” dr Bruce Fife

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge