fbpx
oczyszczanie organizmu,  przepisy lecznicze,  soki,  zdrowie

Jak oczyścić krew ze związków radioaktywnych i toksycznych

Uczucie zmęczenia, obrzęki, wysuszona i matowa skóra, trudności z zasypianiem, bóle głowy to tylko niektóre objawy mogące świadczyć o zatruciu krwi toksynami. Każdego dnia wraz z posiłkami dostarczamy porcję takich toksyn do organizmu. Nawet osoby dobrze się odżywiające nie są w stanie uniknąć chemii zawartej w żywności. Poza produktami spożywczymi mamy jeszcze zanieczyszczone powietrze, które również skutkuje zatruciem krwi.

Dlatego idealnym rozwiązaniem jest przeprowadzenie kuracji oczyszczającej. Najlepiej przystąpić do niej w okresie kiedy zaczyna się epidemia grypy lub innych zachorowań bakteryjnych czyli późną jesienią lub wczesną wiosną.

Kurację przeprowadza się przez 3 kolejne dni, podczas których nie je się nic prócz pomarańcz i grejpfrutów a ponadto pije się z tych owoców soki.

W ciągu dnia należy wypić 2 litry mieszanki następującego soku (składniki na jeden dzień):

900 g soku z grejpfrutów

900 g soku z pomarańczy

200 g soku z cytryny

200 g wody destylowanej

z11693680qkrew-sklada-sie-z-osocza-oraz-z-cialek-czerwonych

Jak należy postępować w ciągu dnia:

Rano na czczo wypić 1 łyżkę stołową gorzkiej soli rozpuszczonej w szklance wody. Najlepiej kurację zaplanować na jakieś wolne dni od pracy i innych obowiązków, gdyż mieszanka soli z wodą spowoduje częstsze korzystanie z toalety. Działa to jak miotła, która wymiata toksyny z krwi.

Ponieważ taki efekt powoduje odwodnienie organizmu konieczne są właśnie soki.

Potem w ciągu dnia co pół godziny należy pić mieszankę soków dotąd dopóki się nie skończy, a w razie pojawienia się głodu jeść pomarańcze i grejpfruty.

W czasie drugiego i trzeciego dnia postępować tak samo.

Uwaga: podczas kuracji może wystąpić wzmożone pocenie się. Nie należy tym się przejmować, jest to efekt pozbywania się nieczystości z organizmu.

Źródło: „Droga do zdrowia” Michał Tombak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge