«

»

Gru 01

Najpotężniejsze odmładzające zioło dla kobiet

Korzeń Shatavari to jedno z najpotężniejszych ziół w medycynie ajurwedyjskiej o działaniu odmładzającym dla kobiet. Poprawia ono znacznie wygląd, odżywia i wyrównuje poziom estrogenów, a w przypadku zbyt niskiego ich poziomu, skutecznie podnosi. Poza tym, że opóźnia procesy starzenia, przeciwdziała menopauzie, a u kobiet, które już przez nią przechodzą łagodzi znacznie jej objawy. Dodatkowym jej atutem jest wzmocnienie odporności.

Korzeń Shatavari działa również :

  • przeciwbakteryjnie
  • zmniejsza rozdrażnienie i chwiejność emocjonalną
  • reguluje cykl miesiączkowy oraz zwalcza jego bolesność
  • reguluje poziom żeńskich hormonów
  • wspomaga funkcjonowanie tarczycy
  • zwiększa potencję u kobiet (działa jak afrodyzjak) 🙂

To ajurwedyjskie zioło nazywane jest „królową ziół” – posiada odżywcze, kojące i chłodzące właściwości wspomagające ciało i umysł w przypadku przegrzania, wyczerpania i braku równowagi w organizmie.

Zioło to sprzyja długowieczności. Każda kobieta go stosująca może spowolnić procesy starzenia komórek, tkanek i narządów. Jest naturalnym źródłem wapnia, żelaza i witamin z grupy B. Jej właściwości przeciwbakteryjne działają na bakterie E. Coli, Proteus i gronkowca.

Ponadto jest ziołem płodności zatem kobiety, które planują potomstwo powinny pić herbatkę z tego korzenia regularnie.

Korzeń Shatavari dostępny jest w postaci herbatki, kapsułek, tabletek, olejów – do wyboru do koloru 🙂 dla mnie najlepsza herbatka 🙂

Ogólnie ujmując to zioło to najlepszy przyjaciel każdej kobietki 🙂

ODMŁADZAJĄCY KREM DO TWARZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło” D. Frawley, V. Lad „The yoga of herbs”

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge