Diety

Jeśli potrzebujesz diety:

odchudzającej

oczyszczającej

w jednostkach chorobowych

Napisz do mnie wiadomość na moim profilu facebook-owym, odsyłacz widzisz po prawej stronie tego artykułu lub jeśli wolisz rozmowę przez maila, to powyżej artykułu kliknij w zakładkę „kontakt”. Zadam Tobie wówczas kilka pytań, które są niezbędne do ułożenia indywidualnie dopasowanej diety. Z reguły układam diety na 21 dni i jest to jadłospis ułożony na każdy dzień (posiłków zwykle jest 4 lub 5), a do każdego dania przepis. Koszt takiej diety to jedynie 60 zł. Ponieważ dieta jest zdrowa i dobrze zbilansowana można ją śmiało powtarzać.

Układając dietę uwzględniam sezonowe warzywa i owoce, nie komplikuję diet poprzez dodawanie do nich trudno dostępnych i wyszukanych produktów, zazwyczaj wszystkie dostępne są w marketach.

Diety NIE WYMAGAJĄ zakupu dodatkowych koktajli, suplementów ani innych wspomagaczy – jestem ich zdecydowanym przeciwnikiem.

99% procent moich klientów jest zachwyconych i pięknie gubi wagę, lub już ze mną pozbyli się niechcianych kilogramów. Niektórzy z nich zamieszczają opinie na moim profilu na facebooku, które możesz poczytać w zakładce „recenzje” lub TUTAJ jest do nich odsyłacz.

Jeśli więc marzysz o utracie zbędnych kilogramów zapraszam serdecznie do kontaktu 🙂 i będziemy działać 🙂

Z wielką przyjemnością poprowadzę Cię do wymarzonego efektu