O mnie

Witam Was kochani na moim blogu !

Mam na imię Ewelina i to właśnie ja siedzę po drugiej stronie lustra 🙂

Gruby kawałek czasu temu, nie pamiętam już co mnie tknęło, zaczęłam się interesować odżywianiem i jego wpływem na zdrowie. Im bardziej zagłębiałam się w ten temat tym bardziej dostrzegałam kolosalne błędy jakie większość popełnia zasiadając codziennie do śniadania, obiadu czy kolacji i jaką tym sposobem wyrządza sobie krzywdę, sądząc jednocześnie, że bardzo dobrze się odżywia. Mnie samej trudno było uwierzyć w niektóre fakty – bądź co bądź poparte badaniami naukowymi – dopóki nie przegryzłam tej wiedzy, dopóki nie uzyskałam potwierdzenia z innego pewnego źródła. Byłam wręcz przerażona jak bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie mają produkty, które spożywamy niemalże codziennie, a z drugiej strony jak inne z nich mogą wpłynąć na uzdrowienie naszego ciała wewnętrznego jak i zewnętrznego. Zaczęłam kupować tony książek, jeździć na wykłady znanych naukowców czy lekarzy badających tę tematykę, oglądać filmy pokazujące jak bardzo jesteśmy zmanipulowani przez przemysł spożywczy, farmaceutyczny czy medyczny i z dnia na dzień sama zaczęłam zmieniać styl swojego życia. W tym czasie przybywało mi wiedzy nie tylko teoretycznej, ale i praktycznej gdyż wszystko o czym się dowiadywałam testowałam na własnej, mojej rodziny i najbliższych znajomych skórze.

W międzyczasie ukończyłam studia podyplomowe z dietetyki oraz na mojej drodze, całkiem przypadkiem, pojawiła się firma Colway, zajmująca się produkcją i dystrybucją kosmetyków oraz suplementów diety. Przyznaję, że byłam sceptycznie nastawiona do obietnic, jaki te produkty miałyby mieć wpływ na moje zdrowie i wygląd (jestem z natury niedowiarkiem). Minął jednak miesiąc czy dwa jak zaczęłam polecać je swoim znajomym i rodzinie. Zdecydowałam się wówczas na współpracę z firmą Colway. Produkty firmy możecie zobaczyć TUTAJ

Prowadzę również swój gabinet dietetyczny, w którym z dnia na dzień widzę efekty utraty wagi bądź poprawy zdrowia po zastosowaniu diety, które ułożone są przeze mnie zawsze z przeznaczeniem dla konkretnej osoby, po uprzednim wywiadzie z daną osobą, jaki jest do tego celu niezbędny.  Zatem zachęcam do skorzystania z moich usług. Będę szczęśliwa mogąc pomóc, szczególnie osobom, które przeszły cały szereg diet i nic, jak również tym, którzy zmagają się z jakimiś dolegliwościami chorobowymi.

Teraz kiedy już wiem, że to czego się dowiedziałam, to co stosuję i to czego używam działa – poprawiło moje zdrowie (cera, włosy, paznokcie), poprawiło samopoczucie, dodało gigantycznej energii – nie mogłam zrobić nic innego jak tylko założyć tego bloga i podzielić się tymi informacjami z Wami.

Dlatego zachęcam gorąco do lektury i mam nadzieję, że nie jedno z Was znajdzie dla siebie przydatne informacje, wprowadzi je w swoje życie i z uśmiechem na ustach zobaczy że jest to najlepszy prezent jaki można podarować sobie i swojemu ciału.

Z gorącymi pozdrowieniami

Ewelina

Inni użytkownicy przeczytali również

2 Komentarze

  1. Witam polecam pani nasza profilaktyke zdrowia https://youtu.be/KLEGgWUXAeE?t=1

    1. Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie będzie publikowany.

CommentLuv badge